Найвідоміші міфи про мастурбацію

Напевно багатьох людей питання мастурбації сильно напружує. Справа в тому, що мастурбація сильно засуджується людьми з боку. Причому для чоловіків мастурбація є природним процесом. А ось жіноча мастурбація викликає безліч питань. Тому опишемо найвідоміші міфи про мастурбацію.

1. Мастурбація - це неприродний і ганебний процес, яким займаються підлітки

В нашій країні опитування з приводу мастурбації не проводилися, тому звернемося до статистики, яка була отримана в США. Понад 90% молодих американок сказали, що не вважають мастурбацію ганебним процесом. Майже 30% американок старше шістдесяти років заявили, що іноді мастурбують. І вік не є перешкодою для отримання задоволення.

2. Тільки фригідні люди не займаються мастурбацією

Не потрібно думати, що Мастурбуючий люди набагато сексуальніше. Якщо люди не займаються мастурбацією, то це зовсім не означає, що вони фригідними. Напевно вони отримують оргазм іншими способами.

3. Мастурбація може стати причиною безпліддя

Мастурбація не зможе стати причиною безпліддя. Хоча все-таки є деякі застереження. Якщо у чоловіка невелика кількість сперматозоїдів, то йому потрібно рідше займатися мастурбацією. Якщо ж мастурбація відбувається з секс-іграшками, то вони повинні бути чистими, щоб уникнути інфекцій. Адже деякі інфекції можуть бути причиною безпліддя.

4. Секс-іграшки можуть викликати звикання

Тіло жінки влаштовано так, що воно може відповідати на стимуляцію будь-якій його частині. Якщо за допомогою вібратора жінка швидше відчуває оргазм, то це не факт, що іншими способами вона не зможе його досягти. Секс-іграшки є доповненням до яскравої сексуального життя. Тому звикання вони точно не викличуть.

5. Через мастурбації можна травмувати статеві органи

Людські статеві органи від природи мають запас міцності, який дозволяє захищатися від пошкоджень. Але займатися мастурбацією за допомогою небезпечних предметів не потрібно. Тому використовуйте секс-іграшки і власне тіло, щоб процес мастурбації був безпечним.

6. Мастурбація несе небезпеку для здоров'я

Це не так. За допомогою мастурбації можна позбутися від головних болів і поганого настрою. Якщо жінка буде мастурбувати під час критичних днів, то це допоможе їй зменшити больові відчуття. Мастурбація допомагає посилити оргазм. До того ж під час мастурбації відбувається розслаблення. Якщо хочете позбутися від депресії, то займіться мастурбацією.

7. Мастурбація є причиною психічних розладів

З цього приводу в Німеччині навіть проводилося дослідження. МРТ-знімки показали, що під час мастурбації до всіх ділянок мозку поліпшується приплив крові. Подібне відбувається в той момент, коли людина розгадує логічні задачі. Виходить, що відбувається підживлення мозку. Негативний вплив на психіку надає те, що людина починає відчувати провину через мастурбації. Знову ж подібне відбувається через сформовані міфів. Так що ніякі психічні розлади через мастурбації не можуть виникнути.

8. Через мастурбації знижується бажання реального сексу, а це шкодить відносинам

Кожна людина сама знає, що йому необхідно для отримання задоволення. Мастурбація допоможе зрозуміти, чого людині не вистачає під час сексу з партнером. Статистика показує, що у мастурбуючих жінок сексуальне життя складається набагато краще. За допомогою мастурбації найпростіше отримати оргазм. І перешкодити цьому нічого не зможе. Так що вважати мастурбацію чимось ганебним не потрібно.


121 22.09.2021
0
0