Аксесуари PenimasterСиліконова стрічка комфорту для ремешковие екстендера
Стрічка комфорту застосовується в якості прокладки між ременем і шкірою пеніса. Стрічка комфорту виготовлена ​​з медичного силікон..
349.00 грн.
шлюзного затвор стандартний
Набір запасних шлюзного затворів (5 шт) середнього розміру для екстендера Penimaster PRO. Виготовлені з м'якого медичного латексу...
459.00 грн.
Стандартний перекидний клапан
Стандартний перекидний клапан призначений для герметизації вакуумної камери екстендера Пенімастер ПРО. У міру використання, прокла..
779.00 грн.
система надягання зі шлангом
Система надягання зі шлангом для PeniMaster PROКомпактна система надягання зі шлангом для апарату PeniMaster PRO є альтернативою д..
659.00 грн.
Адгезійний гель PROMaster Comfort&Care (50 мл), густий
Гель ProMaster Comfort & Care - необхідний для зручності при надяганні і комфорту при носінні екстендера PeniMaster PRO, а також д..
1059.00 грн.
упорное кольцо с пружинным механизмом
Основание экстендера представляет собой упорное кольцо, которое одевается на основание пениса, и пружинный механизм в сборе. Пружи..
3359.00 грн.
Площадка для пениса (ложе) для Penimaster Classic
Ложе для пениса представляет собой пластиковую площадку для фиксации головки пениса при помощи силиконового ремня. Площадка для пе..
2999.00 грн.
мембрана велика
Набір запасних адгезійних мембран великого розміру (5 шт) для екстендера Penimaster PRO. Виготовлені з м'якого медичного латексу. ..
509.00 грн.
мембрана маленька
Набір запасних адгезійних мембран маленького розміру (5 шт) для екстендера Penimaster PRO. Виготовлені з м'якого медичного латексу..
419.00 грн.
мембрана стандартна
Набір запасних адгезійних мембран середнього розміру (5 шт) для екстендера Penimaster PRO. Виготовлені з м'якого медичного латексу..
459.00 грн.
система носіння на основі ременя
Система носіння PeniMaster PRO на основі ременя-стретчер являє собою міцний тканинний ремінь з багатопозиційними анкерами і фіксує..
3899.00 грн.
Запасний фіксує ремінь для екстендера PeniMaster
Запасний фіксує ремінь для екстендера PeniMaster білого кольору. Середній термін експлуатації ременя - 1,5-2 місяці. У разі пошкод..
219.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 14 (всього сторінок: 2)
0
0