Екстендери і аксесуариМайданчик Super Comfort для екстендера Jes Extender з ремінцем на липучці, дуже комфортна
Майданчик для Jes Extender Super Comfort з ремінцем на липучці має меншу ступінь зносу на відміну від силіконового ремінця в кільк..
1399.00 грн.
Екстендер для збільшення члена Jes-Extender Gold
Для чутливої, схильної до подразнення, шкіри рекомендуємо купити екстендер для збільшення члена Jes-Extender Gold з покритими 18-т..
10199.00 грн.
Майданчик для пеніса (ложе) Male Edge Extra
ремешковие платформа Male Edge Basic для фіксації головки пеніса в екстендерів. Має оригінальну систему кріплення до стержнів екст..
449.00 грн.
Силіконова стрічка комфорту для ремешковие екстендера
Стрічка комфорту застосовується в якості прокладки між ременем і шкірою пеніса. Стрічка комфорту виготовлена ​​з медичного силікон..
349.00 грн.
система носіння на основі ременя
Система носіння PeniMaster PRO на основі ременя-стретчер являє собою міцний тканинний ремінь з багатопозиційними анкерами і фіксує..
3899.00 грн.
Запасний фіксує ремінь для екстендера Male Edge (чорний), силікон
Запасний ремінець для екстендерів Male Edge EXTRA і Male Edge PRO чорного кольору. Нічим, крім кольору, такий ремінь не відрізняєт..
539.00 грн.
Вакуумний екстендер для збільшення члена PeniMaster PRO Premium, включає ремінь
Пропонуємо купити екстендер PeniMaster PRO Premium (повний комплект) - довгоочікувана світова новинка від виробника ефективних і н..
13999.00 грн.
Запасний фіксує ремінь для екстендера PeniMaster
Запасний фіксує ремінь для екстендера PeniMaster білого кольору. Середній термін експлуатації ременя - 1,5-2 місяці. У разі пошкод..
219.00 грн.
Екстендер для збільшення члена Male Edge Basic, ремешковий, вага всього 65гр, міцний пластик
Недорогий екстендер Male Edge BASIC призначений для збільшення члена в домашніх умовах. У комплект поставки входять сам екстендер ..
4499.00 грн.
Майданчик для пеніса (ложе) Male Edge PRO
ремешковие платформа Male Edge Basic для фіксації головки пеніса в екстендерів. Має оригінальну систему кріплення до стержнів екст..
449.00 грн.
Вакуумний екстендер для збільшення члена PeniMaster PRO Standart
Новітня розробка на ринку екстендерів для вирівнювання і збільшення статевого члена - PeniMaster PRO з вакуумної фіксацією головки..
12299.00 грн.
шлюзного затвор великий
Набір запасних шлюзного затворів (5 шт) великого розміру для екстендера Penimaster PRO. Виготовлені з м'якого медичного латексу. Л..
509.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 39 (всього сторінок: 4)
0
0