Історичні факти про вібратор, які вам точно не відомі

Вибратор в тому вигляді, який знайомий багатьом в наш час, був створений півтора століття назад. Його придумали в пуританські часи, коли такого поняття, як жіночий оргазм, не існувало. Тим часом у цього пристрою були попередники, яким тисячі років.

Найдавніший

Вік найдавнішого виявленого археологами фалоімітатори налічує близько 30 тисяч років. Так, коли чоловіки полювали, первісні жінки, виявляється, любили побешкетувати. Цей фалоімітатор був виготовлений з полірованого алевроліту, а його довжина складала 18,5 сантиметрів.

Історія у Франції

У тринадцятому столітті у Франції такий предмет використовувався щосили, і мав він просте і логічне назва - «штучний пеніс». До сімнадцятого сторіччя робилися сумочки з натуральної шкіри, які мали відповідну форму і габарити. Більш того: щоб ця сумочка була теплою, а процес - гранично реалістичним, її наповнювали теплим молоком, яке виходило під тиском. У тридцятих роках того ж сімнадцятого століття з'явився перший механічний вібратор.

Медичне застосування

В 1868 році американський доктор Джордж Тейлор показав кімнату, в якій стояв великий паровий двигун, його вібрує частина виступала зі стіни. Щоб отримати задоволення, потрібно було просто влаштуватися до стінки. Втім, цей агрегат створювався в медичних цілях. У доктора Тейлора була особлива методика лікування психічних розладів. Які страждають депресією, дратівливістю і істерією пацієнток доктор лікував мастурбацією. Одного разу йому просто набридло робити роботу руками, ось він побудував, по суті, першу в історії людства секс-машину. Кажуть, що пацієнтки містера Тейлора були просто в захваті! Рівно через двадцять років, завдяки винаходу електромотора, з'явилася більш компактна і тиха модель. Крім того, нова машина доктора Тейлора вже оснащувалася насадками різних форм і габаритів.

Прогрес в XX столітті

В 1900-му році на всесвітній Паризькій виставці громадськості показали десятки різних пристроїв: переносні, рухливі, з можливістю прикріпити до стіни. Прогрес йшов вперед семимильними кроками! Через деякий час американський виробник побутової техніки Roebuck & Co вразив всіх універсальним комбайном, який виконував функції вентилятора, міксера і вібратора. У 1920-х роках в світі почали засуджувати сексуальну свободу, і вібратори опинилися під забороною.

Розвиток після сексуальної революції

Сексуальна революція шістдесятих років повернула вібратор. У 1966-му році з'явився перший компактний пристрій, який працював від двох маленьких батарейок. Прекрасна половина людства була в захваті від новинки! В кінці 1990-х років компанія Fun Factrory почала виробляти силіконовий вібратор з насадками різних кольорів, а в 2000-му році з'явився тренажер Кегеля. Цей же виробник створив кульки для зміцнення м'язів таза і поліпшення сексу. У 2006-му році світ побачив водонепроникні пристрої, а через два роки - ергономічні.

Ось такий багатовіковий шлях пройшло пристрій, якого зовсім не потрібно боятися, навпаки - його слід любити і жалувати!


127 22.09.2021
0
0