6 способів отримати оргазм у місіонерській позі

Місіонерська поза часто вважається банальною позою в сексі. Однак це ще не означає, що в такій позиції легко отримати оргазм. У цій статті ми розповімо про те, як отримати оргазм у місіонерській позі, застосовуючи 6 найнадійніших способів.

1. Ноги на плечах

Перед цією позою жінці варто зробити невелику розтяжку, щоб уникнути можливих травм. Спочатку ви обидва приймаєте стандартну позицію, але потім дівчина закидає ноги на плечі чоловікові. Сексолог Рейчел Хоффман каже, що така поза підійде, якщо ви обоє хочете різноманітності, але боїтеся чогось надто кардинального. Позиція «ноги на плечах» хороша і тим, що чоловік може повністю регулювати глибину проникнення.

2. Просунута «ноги на плечах»

Якщо ви освоїли цю позу, але хочете чогось більшого, спробуйте просунуту версію «ноги на плечах». Прийміть вихідне положення, однак сідниці жінки повинні бути підняті. Підкладіть під них подушку, щоб вам було комфортніше. Для чоловіків, які люблять домінувати, ця поза підійде найкраще.

3. Місіонерська з використанням секс-іграшок

Щоб урізноманітнити свої відчуття і отримати довгоочікувані оргазм, необов'язково змінювати позицію. Досить додати використання секс-іграшок. Найбільш придатними пристосуваннями стануть вібратори, ерекціонние кільця, а також анальні пробки. Жінка може захотіти спробувати використовувати вібратор на область клітора під час проникнення. Це відмінний шанс отримати і вагінальний, і кліторальний оргазм одночасно.

4. Секс напроти дзеркала

Якщо у вас в спальні стоїть шафа з дзеркалом або дзеркало висить на стіні, ви можете спробувати дивитися на своє відображення під час сексу. Спостереження за собою і своїм партнером збуджує 8 пар з 10. Цей трюк можна прирівняти до перегляду еротичних фільмів, тільки в реальному житті. Якщо у вашій кімнаті немає дзеркала, ви можете поекспериментувати і зайнятися сексом у ванній.

5. Поза з зімкнутими ногами

Ця позиція така ж, як і місіонерська, проте жінка намагається тримати ноги зімкнутими. Навіть якщо проникнення не буде таким глибоким, жінка отримає додаткове задоволення від стимуляції клітора. Також через свою специфіки ця поза здається більш забороненої (ноги не розсунуті, як при звичайному сексі, а майже зведені разом), а значить і більш привабливою.

6. Місіонерська поза з відтінком БДСМ

Не лякайтеся назви, ця поза не така страшна, який може здатися. Головне - домовтеся зі своїм партнером, які особливості БДСМ вам можуть сподобатися: зв'язування, пов'язка на очі, ляпаси чи інші варіанти. БДСМ може бути не настільки жорстким, яким його вважають. Переконайтеся, що вибрали стоп-слово, щоб в разі непередбачених обставин завершити процес.

Незалежно від того, що ви вибрали, місіонерська поза стане для вас чимось новим, а значить ви легко розбавити своє сексуальне життя і нарешті відчуєте нові грані задоволення.


138 22.09.2021
0
0